Hakkımızda

Gelişen teknoloji, internet ortamının hayatımızın vazgeçilmez parçası olmasıyla birlikte taşınabilir teknoloji aletleri ile “haber ihtiyacı” anlayışının; -hızlı- ve -kaliteli- habercilik ilkeleri doğrultusunda bir ihtiyaç olduğu düşünülerek gerçekleştirilmiş bir proje olan Machaberleri.com 2019 yılı Nisan ayında kuruldu. Bu tarihten itibaren yönetim kadromuz ve tarafsız haberciliği ilke edinen anlayışıyla yazar ve editörlerimiz tarafından spor dünyasından ve özellikle ülkemizde en popüler spor dalı olan futbol dünyasında yaşanan son gelişmeleri ziyaretçilerimize aktarıyoruz.

Amacımızın sadece haber yapmak değil, ziyaretçinin aradığı bilgiyi açık ve net bir şekilde sunarak; dürüst, tarafsız ve anlaşılır haberleri, en hızlı bir şekilde karşı tarafa ulaştırıyoruz. Machaberleri.com’un ulaştığı başarıda bu ilkelerin en önemli faktörler olduğunu biliyor ve bu doğrultuda kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Spor ve spor dalları, internet haberciliği, sosyal medya ve arama motorları gibi birçok alanda uzmanlaşan ekibimizle, gündemi ve kullanıcı isteklerini takip eden bir politika izliyoruz. Öncelikli hedefimizin kullanıcıya hizmet vermek amacını esas aldığını biliyor, benimsiyoruz.

Temel amaçlarımızda bulunan kullanıcıya hizmet ilkesinin toplumumuza ve insanlığa hizmet, spor dünyası adına toplumdaki birikime ve gelişime katkıda bulunmasını istiyoruz.

Misyonumuz

Tarafsız ve kaliteli habercilik anlayışının bir gereklilik olduğuna inanarak, futbol dünyasındaki gelişmeleri en hızlı şekilde size aktarmayı amaçlıyoruz.

Vizyonumuz

Tarafsız, kaliteli ve hızlı habercilik ilkemizden ödün vermeden, futbol ve diğer spor dallarında lider e-gazete olmak.

Aşağıdaki hesabınıza giriş yapın

Kayıt olmak için aşağıdaki formları doldurun

Şifre al

Şifrenizi sıfırlamak için lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi giriniz.